Fellne 17Hz

Shitet nga: leon 30 Pri 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne dhe goma 17Hz Vw Golf Pasat etj.Jan ne gjendje te rregullt.Çmimi 250€.Nr tel 045604487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim