Fellne 17coll per BMW

Shitet nga: flamur 30 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes ose ndroj fellnet 17 coll per bmw ndrrim me fellne ma te vogla si psh me 16 ose 15 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim