Fellne 18" per Audi Mercedes Volkswagen

Shitet nga: Kena 03 Shk 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   580 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18" jan teper te rujshme i kan gumat te reja. Dy fellne te para jan ma te ngushtta dhe dy ma te gjan permas jan. Fellne bajn per Volkswagen Audi Mercedes opel. Gumat i kan te veres 225/40/18" dhe 235/40 per ma shum na konatktoni ne numrin 044/424/814
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim