Fellne 18 te ardhura nga zvicrra

Shitet nga: burim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 te ardhura nga zvicrra 8.0 zoll shum te mira
Per: VW audi skoda seat etj
Vetem 1 pak e vrame siq shihet edhe ne foto
Per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim