Fellne 18 coll Krom origjinal bmw opel golf reno

Shitet nga: Granit 01 Mar 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet oighinal crom 18 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim