Fellne 18 cool

Shitet nga: Bejtulla 28 Mar 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Sesh fellne 18 zoll te importuara nga ch ikam pas vet tvnune golf 4-5 me 10 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim