Fellne 195/50 R15

Shitet nga: Agron 15 Pri 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellge Gomat e veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim