Fellne BBS

Shitet nga: mustaf 15 Mar 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHes fellne bbs shum gjendje te mir dhe nuk kan hac hiq ne kosov jan 16 coll 5 shtrafa nr kontaktit 044818841 fellnet jan te passatit po i bajn bmw mercedesit golf 4 baj ndrrim me fellne 17 per passat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim