Fellne Bandazh per VW 17 Coll

Shitet nga: Bajram 02 Mar 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   470 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Bandazh per VW 17 Coll, gomat e reja
5 Bandazh +1 rezerve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim