Fellne Per bmw ndrim me fellne per passat

Shitet nga: Arbnor 10 Qer 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   350 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma te veres
Te rujtura nga zvicrra me numer 17x8 per Bmw
Per me shum info
Ndrrim me fellne per passat 3c
*377-45-815-081
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim