Fellne R16

Shitet nga: Fellne 24 Shk 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma. Gomet jane M+S por jene te perdorura shume, shifet edhe ne foto. Per me teper info /Tel: +37745281447
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim