Fellne me 4 bulona

Shitet nga: burim 21 Pri 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me 4 bulona te ardhura nga zvicrra shum te mira
Per me shum.informata mund te na kontaktoni ne numrin :044688042 viber+41767510860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim