Fellne me 4 bulona

Shitet nga: burim 22 Shk 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me 4 bulona te Ardhura nga zvicrra per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042 viber +41767510860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim