Fellne me goma bmw 17'

Shitet nga: Bmw 30 Gsh 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim