Fellne me goma16 me 4 bulona,per gjith opellat,V..

Shitet nga: Sefa 15 Pri 06:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   320 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten urgjent fellnet per te gjitha llojet e opellit jane profilit 16 coll 4 copa fellne edhe goma, m's 205.55.16 kan profil mesatar pra jane tmira hala shkojne por umkan ardh prej zvicres ejani shifni qmimi asht pak i diskutushem kl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim