Fellne per BMW

Shitet nga: Bajram 14 Shk 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per BMW
222/40 18 coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim