Fellne per BMW

Shitet nga: Mentor 10 Mar 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per BMW 18 zoll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim