Fellne per bmw 15

Shitet nga: remzi 08 Mar 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne per bmw 205/60/15 te veres te mir shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim