Fellne per gjipa

Shitet nga: Zeka 25 Tet 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per gjipa 15--16 T hekurit dhe alomin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim