Fellne per golf 4 7jx16

Shitet nga: fellne alumini 12 Krr 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellne per golf 4 te ardhuna nga zvicera nuk kan hec ne kosov.nr 7jx 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim