Fellne per golf 4

Shitet nga: f.h 23 Shk 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellna per golf 4 ,me goma te rea nuk kan vrejt fellnat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim