Fellne per mercedes

Shitet nga: Burim 21 Jan 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per mercedes te ardhura nga zvicrra shum te mira siq shihen edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim