Fellne per peuegot

Shitet nga: Ebi 14 Shk 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15 coll per peuegot ne gjendje te mir nuk jan te demtune nuk dridhin me shtrafa qmimi 130 ndersa pa shtrafa 100 qmimi osht pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim