Fellne perMercedes ndrrim per Passat

Shitet nga: Arbnor 26 Pri 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR   300 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17coll per mercedes ne gjendje t'mir nuk dridhin pa guma
Ndrrim me fellne per Passat 3c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim