Fellne te Aluminit 4 cope

Shitet nga: Admir 07 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Fellne te Aluminit ( Te fabrikuara per Ford ) por mund edhe te perdoren per automjete te ksaj madhesie .Mund te me kontaktoni ne kete numer :044-632-874
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim