Fellne te aluminit univerzal me 8 bira per gjith..

Shitet nga: naim 31 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bej ndrrim edhe me fallna te mercedesit 190 ose me pare qmimi 250 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim