Fellne

Shitet nga: Lumbardh 11 Shk 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet e posa ardhura nga zvicrra me goma te veres 255.40.R18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim