Fellne

Shitet nga: izet 25 Mar 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet pa goma 17 coll me 5 bulona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim