Fellne

Shitet nga: riza 28 Tet 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per bmw fellnet jan shum te rujtura fellnet jan 18 ngjendje tmir vet ikam pru prej fellnet jan pa guma ch ndrrim nuk baj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim