Fellne

Shitet nga: Afrim 27 Nën 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim