Fellne

Shitet nga: Benik 01 Jan 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 coll me goma per Mercedes ,dy te parat 225,45 dy mrapa 245,45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim