Fellne

Shitet nga: Besnik 14 Shk 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18/ sikur po shihen ne foto per me shume na kontaktoni numer telefoni ose ne viber... +41765581870
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim