Fellnet 15-16-

Shitet nga: Arton 06 Shk 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 per passat 260 e
Fellne 16 per audi 280 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim