Fellnet 15

Shitet nga: Besarti 16 Tet 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet te ardhura nga zvicerra prej 15 coll deri 18 coll
Per: Audi golf 4,5 mercedes bmw etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim