Fellnet 18 coll per audi mercedes passat golf 5-6

Shitet nga: kena 25 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18coll jan shum te mira bajn per vetura passat golf 5 golf 6 dy jan ma te gjan dy ma te ngusht. Jan shum te rujshem per ma shum informata kontaktoni ne numrin 044-424-814
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim