Fellnet

Shitet nga: Besart 20 Tet 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te ndryshme te ardhura nga zvicerra prej 15 coll deri 18 coll
Per passat Audi golf 4,5
Merceses
Bmw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim