GOMA MS 255/45/20 PIRELI

Shitet nga: beni 13 Dhj 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN GOMAT 255/45/20 PIRELLI, 4 COP KOMPLET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim