GOMA MS 255/45/20

Shitet nga: beni 15 Dhj 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN GOMA 255/45/20 PIRELLI
4 COPA JAN PER DIMER.
GOMAT JAN TE MIRA
PER MA SHUM NA KONTAKTONI 049 212 356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim