Gom per cross

Shitet nga: Vilson 12 Mar 03:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomen pak te perdorun per full cross me dimenzione 100-90-19 marka Michelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim