Goma

Shitet nga: Timii 08 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat e Dimrit 205-55-16 Mund te kontaktoni edhe ne viber +37744309795
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim