Goma 165/13/65

Shitet nga: Nazmi 10 Maj 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat shum te mira 80%te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim