Goma 17 Coll

Shitet nga: Goma 17 Coll 26 Mar 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 235/40/17 Po sa jan ardhur prej CH vetem treja pa perdorur hiq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim