Goma 215/70 R15 C

Shitet nga: burim 06 Maj 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te ardhura nga zvicrra shum te mira pothuajse te reja
215/70 R 15 me C MICHELIN
Per me shum informata mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :044 688 042
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim