Goma 235/40/17

Shitet nga: Goma 235/40/17 29 Mar 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 Goma 235/40/17 Treja pa perdor hiq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim