Goma MICHELIN 185-60-15 DIMRIT

Shitet nga: XXX 09 Nën 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN GOMAT MICHELIN 185-60-15 DIMRIT TE PERDORUNA SHUM PAK NE GJENDJE T MRI TE ARDHURA NGA CH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim