Goma dhe bandazha

Shitet nga: lorik 06 Mar 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te veres me bandash nr 195,65,15
Gomat jan shum Pak te perdorura po ashtu bandasht jan te ri me 5 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim