Goma drita dyer

Shitet nga: fejzullah 25 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes opel vectra sapo eardhur nga austria esht ne gjendje shum te mir eka matorrin b enxin 1.8 dhe esht 16Ventila per ma shum informata lajmrohuni ne numrin 044 859 911
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim