Goma me ,pakic prej zvicrre

Shitet nga: Arben 21 Dhj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim goma te vjetra te ardhura nga zvicrra .
Shum te mira.
Per me shum na kontaktoni ne :044 118 265/049212 356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim