Goma me fellne 18

Shitet nga: rizvan 24 Nën 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me fellne 18 per mercedes c220.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim