Goma per Veture

Shitet nga: SADIKU 07 Maj 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 2 goma pa bandash 205x55x16 nuk jan te njejta njera eshte MICHELIN e tjetra FULLDA jan shume pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim